oferty wszystkie


Lawety Bolesławiec - ŁUKASZ NIEZGODA 605 333 107 - dolnośląskie - BOLESŁAWIEC,Lawety Bolesławiec Autoimport Bolesławiec tel. 605 333 107 - zajmujemy się transportem samochodów zarówno w kraju jak i za granicą. Jesteśmy w stanie przewozić busy jak i samochody terenowe oraz jednorazowo przetransportować możemy do trzech samochodów osobowych. Ponadto u nas wypożyczyć można


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  55580 /  Motoryzacja, Transport


Laweta Bolesławiec
Autoholowanie Bolesławiec


» Lawety Bolesławiec


Przejdz na strone firmy: ŁUKASZ NIEZGODA 605 333 107


Pokaż wszystkie oferty firmy: ŁUKASZ NIEZGODA 605 333 107

Lawety Bolesławiec
Lawety Bolesławiec

Autoimport Bolesławiec tel. 605 333 107 - zajmujemy się transportem samochodów zarówno w kraju jak i za granicą. Jesteśmy w stanie przewozić busy jak i samochody terenowe oraz jednorazowo przetransportować możemy do trzech samochodów osobowych.

Ponadto u nas wypożyczyć można różnego rodzaju lawety jak i przyczepy bagażowe.

Można u nas także nabyć samochód osobowy sprowadzony z Europy Zachodniej, nie wytłuczony po naszych drogach. W każdy tydzień nowe dostawy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla swoich klientów na miejscu ubezpieczamy samochody celem dojazdu do domu. Można zapoznać się u nas także z ofertą ubezpieczenia komunikacyjnego również na samochód nie zakupiony u nas.

Transportujemy do trzech samochodów. Dzięki takim rozwiązaniu koszt transportu samochodu osobowego jest w stanie zamknąć się w kwocie
0.55 zł./1 km.

Ponadto możemy przewozić bardzo ciężkie pojazdy o masie własnej nawet do 2600 kg.


Na każdy samochód zakupiony u nas można uzyskać bezpłatnie ubezpieczenie komunikacyjne OC. Można zapoznać się także z ofertą ubezpieczenia komunikacyjnego na samochód zakupiony poza naszą firmą, zarówno zarejstrowany jak i nie zarejstrowany w kraju.

Dysponujemy również konkurencyjną ofertą kredytu samochodowego jak i gotówkowego. Kredytujemy wartość realną pojazdu, a nie wartość fakturową. Dopasujemy wysokość raty do możliwości każdego klienta na prawie każdy samochód.

ZAPRASZAMY !!!
Lawety Bolesławiec Lawety Bolesławiec Lawety Bolesławiec Lawety Bolesławiec Lawety Bolesławiec


Pokaż wszystkie oferty firmy ŁUKASZ NIEZGODA 605 333 107
oferent:ŁUKASZ NIEZGODA 605 333 107
adres:Skalna 1; 59-700 BOLESŁAWIEC
województwo:dolnośląskie
kontakt :Łukasz Niezgoda
telefon:605 333 107
e-mail:trans-lukasz-port@tlen.pl
www:http://www.lukaszauto.prv.pl

t=: 0.595 s q:0.00ms